Domů » Ano, volové dělají voloviny

Ano, volové dělají voloviny

Náboženství se snaží z čertů udělat anděly a politika se snaží peklo proměnit na ráj, jenže z vola nikdo býka neudělá! Dogmatické totality proměnily býky na voly tím, že jim svatými dezinformacemi násilně vymyli mozek. Ten druhý je vůl, a proto žijeme všichni od narození do smrti v pekelném očistci ve kterém je nám ten druhý peklem.

Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme volové, co dělají jednu volovinu za druhou, z díla spatříme to, že nám vládnou všude staří volové, jaký má smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří volové a voliči jsou taky volové, je to začarovaný evoluční kruh, kdy se volové do sebe zamilují a následkem je to, že se rozmnožují, a tak je zde všude pekelný očistec plný volů.

Naštěstí už brzo se tento starý problém trvale globálně vyřeší, místo volů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, roboti budou v továrnách vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, volové se eliminují po milionech v krematoriu, a tak zde už nebudou války a pandemie, člověk to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla a GVKB robot to je finální verze co zde bude na věčné digitální časy.

Leave a Reply