Je naivní si myslet to že po volbách nám díky správné volbě bude všem líp, líp bude jenom těm, co jsme zvolili do vysokých státních funkcí, konzumní společnost je založená na rozdělní na ty, co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v očistci, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý člověk dočasně. Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus atd.

Všude je na světě jenom konzumní očistec už mnoho tisíciletí, protože je nám ten druhý peklem. V pekle nejsou andělé, jsou zde jenom čerti, co si hrají na anděly, ale z díla poznáme že to jsou čerti, co myslí na čertoviny, čiň čertům dobře a oni se ti konzumním očistcem odmění.

Války a pandemie odhalují v nahotě pravdu o konzumním očistci, jakmile jsme začali přirozené nahrazovat za umělé tak následkem je konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota. Všude je snaha dělat vše ve velkém, a tak zde je EU a USA nebo nadnárodní korporace, nebude to už trvat dlouho a začnou se ve velkém vyrábět autonomní inteligentní roboti na akumulátory,

Práce za mzdu zde pro lidi už nikde nebude, protože; umělá inteligence, programy, roboti, stroje, optimalizace, automatizace, digitalizace atd. nám vezmou dobrou práci. Tím skončí pokrytecký populismus a místo něj nastoupí digitální totalita ve které to co nebude přinášet zisk, to se optimálně eliminuje nebo recykluje. Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze co zde bude na věčné GVKB časy. Pandemie jenom uspíší proces nahrazování lidí za roboty, vše zlé je pro něco dobré.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: