Mnoho tisíciletí slyšíme o tom, co je správné a co je chybné od těch co nám centrálně vládnou, je zcela jedno jaká mocná svatá ideologie je právě u moci, protože vždy nám vládnou blázni, a proto je zde blázinec! Problémem vládnutí je to že z cizího krev neteče o tom je každý centralismus nebo monopol!

Jak vlastně evolučně došlo k tomu, že zde vznikl centralismus a monopol? V okamžiku, kdy jsme se stali hospodáři, co hospodařili na půdě tak vznikl centralismus a monopol, hospodaření na půdě vytvářelo nadbytek zdrojů, a tak bylo možné, aby zde byla svatá elita, co měla k dispozici sluhy a armádu.

Je naivní věřit tomu že demokratické volby nám zajistí to, že se všichni budou mít líp. Líp se všude a vždy má jenom elita která zde vládne, rovnost je jenom ve smrti, tam kde je rozdělní lidí na bohaté a chudé tam není spravedlnost a tím tam není ani pravda a láska. Vše je o protikladech, mezi kterými je většinou napětí, prověřujete, než začnete něčemu věřit, z dálky může peklo vypadat jako ráj, jsme klamáni pomocí propagandy a cenzury od narození do smrti.

%d bloggers like this: