Domů » Ano, virtuální realita a robotizace ti vezme dobrou práci

Ano, virtuální realita a robotizace ti vezme dobrou práci

Nebude to trvat dlouho a začnou se vyrábět roboti co zvládnou jakoukoli lidskou práci, tak jako jsme nebyli připravení na to, že přijde pandemie tak nejsme připravení na nezaměstnanost a bídu, často je zde slyšet že něco takového se může stát teprve za sto let, a to už zde nebudeme.

Budoucnost nejde odhadnout přesně je mnoho faktorů které budoucnost utvářejí, pravdou je že tam kde je dneska drahá práce tam se i nasazuje robotizace, protože se to vyplatí. To znamená že nástup robotizace u nás brzo nebude, protože zde je zatím levná práce. Robotizace je spojená se strojovým učením a tím i vzniká umělá inteligence která začne samostatně plnit složité úkoly.

Ano, virtuální realita a robotizace ti vezme dobrou práci, civilizace je o tom že se přirozené nahrazuje za umělé, a tak autonomní inteligentní roboti nahradí lidské zaměstnance, zaměstnavatelé potřebují, aby lidi pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme a dodáme jim roboty.

Podle mých subjektivních propočtů začne nahrazování robotů za lidi globálně asi za třicet, let zdánlivě je to dlouhá doba ale ten, kdo se dneska narodil se ve třiceti letech ocitne v neřešitelné existenční situaci. Je naivní představa že budeme na robotech a umělé inteligenci moci trvale parazitovat, každé parazitování je zde dočasně.

Leave a Reply