Domů » Ano, vím to, že ty nic nevíš

Ano, vím to, že ty nic nevíš

Mnoho pitomců si myslí že vše vědí a chtějí poučovat cizí pitomce, podívejme se třeba na Křesťanskou modlitbu Otčenáš.

Otče náš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno tvé, přijď království tvé, buď vůle tvá jak v nebi, tak i na zemi. Chléb dej nám dnes a odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme našim viníkům a neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od zlého.

Zde je jasně dokázáno to, že Ježíš Kristus byl pyšný pitomec, a proto je i jeho modlitba pitomá. Správně by měla tato modlitba znít.

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů. 

Nejlepší by bylo zakázat; reklamu, pohádky, pověry, mytologie, symboly, rituály, fetiše, sekty, náboženství, politiku, módu atd. Stvořitel není nad námi v ráji, stvořitelem jsou vědomosti a inteligence, jak si to každý udělá takové to má, kolik je na světě slušných lidí, tolik je na světě i bohů! Ten, kdo není slušný, ten je neznaboh, člověk se liší od opice tím, že je slušný a tím morální. 

Jak to udělat, aby z naší společnosti zmizeli neznabozi, co neumí být slušní? Je to jednoduché, nahradíme pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, není už čas na to se snažit změnit pitomce na slušné lidi, evoluce je jako lavina, kterou nikdo nedokáže zastavit. Covid-19 to je jenom testovací evoluční verze, potom už brzo přijde finální verze, ve které GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty.

Leave a Reply