Domů » Ano, v konzumním očistci je nedostatek pravdy a lásky

Ano, v konzumním očistci je nedostatek pravdy a lásky

Za vším jsou dneska peníze a vše mohou vyřešit peníze, peníze jsou návykovou psychickou drogou pro egoisty, ten druhý je hříšným čertem, protože myslí nejvíce na peníze. Peníze nejsou ale zlem nebo dobrem, problém je v selhání kontroly nad ekonomikou a politikou v konzumním očistci, příležitost dělá z lidí hříšné čerty, co by se kvůli penězům pozabíjeli.

Dalším velikým problémem je to že ti, co mají zde moc a výhody chtějí egoisticky parazitovat na těch co nemají moc a výhody, nadbytek tak vytváří v konzumním očistci nedostatek, co je dovoleno těm, co jsou nahoře to je zakázáno těm, co jsou dole, války a pandemie v nahotě odhalují pokrytectví v konzumním očistci, miliony zbytečně mrtvých to je pro ty, co jsou nahoře jenom statistika.

Ano, v konzumním očistci je nedostatek pravdy a lásky, řešení tohoto starého problému nám už brzo přinese věda a technika, místo hříšných čertů budou v tomto očistci jenom počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, čerti se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už čerti nerozmnožovali jako invazní druh, takto zde skončí očistec a bude zde ráj kde je pravda a láska. 

Leave a Reply