Život člověka je o učení a zkoušení toho co jsme se naučili nového, učení je pro pitomce mučením. Každý by chtěl být v pozici učitele a nikdo nechce být v pozici studenta, o tom je naše pokrytecká společnost. Učení je proces, pomocí kterého získáváme vědomosti, které potřebujeme k nějakému účelu, nebo je k ničemu nepotřebujeme, a tak je brzo zapomeneme. Škola života nemá prázdniny, mnoho se zajímám o to, proč lidi dělají chyby, a tak z toho mají psychické problémy?

Problémem lidí a jejich reality ve které žijí je univerzálnost, je to obrazně jako s telefony, které se rozdělují na telefony bez operačního systému a s operačním systémem, staří lidé používají telefony bez operačního systému, protože jsou jednoduché a fungují dlouho bez problémů. Mozek člověka funguje jako operační systém Windows, a proto mají lidi psychické problémy, dlouho jsem řešil webdesign u svojí stránky, vyzkoušel jsem mnoho šablon v redakčním systému WordPress a pořád to nebylo ono.

Problémem byla univerzálnost a použití fotek a videa, protože jsem vycházel z toho, jak vypadají jiné stránky na internetu. Dneska je moje stránka v minimalistickém webdesignu a není zde video ani fotky, je to obrazně jako bych opustil telefon s operačním systémem a přešel na telefon bez operačního systému. Proč je tak velikým problémem pro lidi a národy nahrazení složitého za jednoduché? Problém je v tom že ti, co zde všemu centrálně vládnou by byli najednou bez výhod a už by se tak neměli velmi dobře.    

%d bloggers like this: