Domů » Ano, ti, co nepracují, se mají dobře v sociální ekonomice

Ano, ti, co nepracují, se mají dobře v sociální ekonomice

Za úspěchem je vždy sebeláska. Vědecké statistiky jasně dokazují, že za úspěchem je vždy sebeláska, dobrota je žebrota, život je hra, ve které vyhraje jenom ten, kdo je plný sebelásky. Sobci říkají cizím lidem, že jsou sobci, a chtějí je tím ponížit a urazit, kdo to říká ten to je, a k němu se to i šikuje! Pokud vás hrubý člověk začne urážet a ponižovat hrubými slovy, tak po něm opakujete vše, co vám on říká, ono jej to brzo přestane bavit, se dívat do psychického zrcadla, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Láska k tomu, co je nám cizí, musí jistě skončit nenávistí, protože dobrota je žebrota. Nechtějte násilím změnit to co je okolo vás, chtějte změnit násilím jenom to co je ve vás! Je na tom cizí člověk zle, a prosí vás o pomoc, ale za pomoc vám nenabídne peníze, ani jinou protihodnotu, tak se mu vysmějte! Podívejte se do přírody, zde je všude jenom sebeláska!

Proč sociální ekonomika nefunguje? Je to o prioritách, hodnot je nedostatek a musíme hodnoty investovat jenom tam, kde se nám to vyplatí, sociální ekonomika investuje hodnoty do toho, co se nám nevyplatí, a následkem je zaostalost a bída. Ze společného se snadno rozdává těm, co křičí, že na tom jsou zle, jenže dávat do společného se nikomu už nechce, následkem je to že zde jsou veliké státní dluhy, příčinou státních dluhů je sociální ekonomika, Řecko je přímo ukázkovým příkladem sociální ekonomiky, která ekonomicky potopila Řecko. Tam kde je sociální politika, tam se nevyplatí být dělníkem, který pracuje za minimální mzdu, pracovat v Praze za minimální mzdu, to je jistá ekonomická sebevražda, protože nic z platu neušetříte, a bojíte se nezaměstnanosti a nemoci, protože nemáte finanční rezervy.

Co si koupíte dneska za 100 Kč? Běžte do obchodního centra, a udělejte tam nákup za 100 Kč, a dojde vám, že pracujete za ubohou mzdu, ze které nejde žít. Jaká by byla vaše mzda za hodinu, pokud by zde nebyla sociální ekonomika? Pokud by zde globálně, nikde na světě sto let nebyla možná sociální ekonomika, tak byste měli za hodinu čistou mzdu 1000 Kč! Pravdou ale je, že byste neměli nic zde od státu zadarmo, a nebyli by zde ani důchody, a nebyla by zde ani; politika, náboženství, byrokracie, soudy, vězení, policie, armáda, hasiči atd. vše by bylo jenom soukromé, a ceny za služby a zboží by určoval globální trh. Kdo by profesionálně nepracoval, ten by ani neměl co jíst, a o tom je sociální ekonomika, že ti co nepracují, se mají dobře v sociální ekonomice.

Leave a Reply