Domů » Ano, ten, kdo odmítá věřit v antipravdu, je většinou označen za extrémistu

Ano, ten, kdo odmítá věřit v antipravdu, je většinou označen za extrémistu

Antikoncepce je systém, který blokuje rozmnožování lidí, logicky antipravda je systém, který blokuje rozmnožování objektivní pravdy, jde o; cenzuru, černé listiny, dezinformace, falešné statistiky, pohádky, pověry, rituály, dogmata, fetiše, symboly atd.

Přeci nepřátelům a konkurentům neřekneme objektivní pravdu, dobrota je přeci žebrota. Blokovat rozmnožování lží není třeba, lži jsou velmi potřebné, pro to, aby zde mohla existovat konzumní civilizace, ve které je láska a pravda jenom za peníze.

Svaté knihy jsou klasickou ukázkou antipravdy, kterou hlásají ti, co si zde hrají na to, že jsou svatí, když náboženství vyšlo z módy tak jej nahradila politika, politici umí antipravdy vyrábět velmi rychle podle toho jaká je právě politická situace.

Následkem je to že po prezidentech házíme vajíčka, nebo jim ukazujeme červené karty, na sídlo prezidenta věšíme červené trenýrky, místo státní vlajky, na Vltavu jsme daly vztyčený prst, jako symbol nespokojenosti s politikou atd.

Vysoké školy jsou továrnami na antipravdu, a vychovávají nám tak mocné a bohaté hlasatele antipravdy, ten, kdo odmítá věřit v antipravdu, je většinou označen za extrémistu, a je policajty násilně odchycen, a potom je izolován ve vězení, nebo psychiatrické nemocnici, kdo chce s blázny v klidu žít ten musí i bláznem být!

Leave a Reply