Domů » Ano, státní zaměstnanci se nám přemnožili

Ano, státní zaměstnanci se nám přemnožili

Aby mohla existovat zde organizace pro lidi tak musí mít organizace pravidla podle kterých bude organizace fungovat, pokud jsou pravidla dokonalá tak logicky i dokonale funguje organizace, tak je tomu třeba u včel, kde je dokonalá organizace, která má stejná jednoduchá pravidla po mnoho tisíciletí. Proč naše ekonomické a ideologické organizace nemají dokonalá jednoduchá pravidla, a tak je zde mnoho problémů na které nemáme řešení?

Problémem lidských pravidel u každé organizace je parazitování, kdy malá elitní skupina chce násilně trvale parazitovat na veliké skupině, pomocí pokrytecké reklamy, která klame velikou skupinu. Nadbytek pro ty, co mají v organizaci díky protekci výhody a moc, vytváří tak nedostatek pro ty, co jsou v organizaci bezmocní.

Rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně jiná rovnost zde není, bylo zde mnoho pokusů a vytvoření organizace kde je rovnost a ukázalo se, že je to utopie, protože ten druhý je egoistický parazit a ví že dobrota je žebrota. Ukázalo se, že lidem nevyhovuje kapitalismus ani socialismus, oba ideologické a ekonomické systémy zacházejí s lidmi jako s loutkami na dálkové ovládání. Příčinou je zde přelidnění a degenerace lidí, to vedlo k inflaci u hodnoty lidí, každý člověk je zde snadno nahraditelný a většinou ten kdo nahradí starého zaměstnance, ten je lepším zaměstnancem.

Lidi chtějí, aby s nimi stát a organizace zacházeli velmi dobře podle hesla přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jenže ten druhý je egoistický parazit! Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde všude mnoho století jenom egoistický parazitismus, z díla poznáme tvůrce pravidel, podle kterých žijeme, vládnou nám všude jenom egoističtí paraziti, proto demokratické volby nic nemohou změnit k lepšímu, po volbách je lépe jenom těm, co jsme zvolili!

Tak jako používáme na placení čipové karty tak už brzo budou zde i politické karty pomocí kterých budeme vytvářet politiku a ekonomiku, už nebudeme k ničemu potřebovat politiky a byrokraty, umělá globální inteligence vše spočítá a rozhodne o nás bez nás. Místo kapitalismu a socialismu zde bude všude globální digitalismus, je třeba začít škrtat zbytečné náklady na státní zaměstnance, státní zaměstnanci se nám přemnožili, a stali se z nich egoističtí paraziti.

Leave a Reply