Mnoho století slyšíte všude na světě o tom, že bude ubožákům líp, sliby se slibují a blázni se radují, než jim konečně dojde, že je zase někdo pomocí slibů podrazil. Líp se zde mají jenom ti, co jsou mocní a bohatí, nadbytek je zde možný jenom díky nedostatku, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Bylo zde v minulosti mnoho snah o nastolení spravedlnosti pro všechny lidi, ukázalo se vždy že spravedlnost je utopie.

Problémem je to, že čertům je za života do ráje vstup zakázán, ráj je zde pouze pro mrtvé čerty, problémem je zde naše genetické tělo, kterému musíme otrocky sloužit, a tak žijeme v pekle. Stačí když nás bolí zuby a naše psychika se zhroutí díky veliké bolesti, můžeme sice konzumovat drogy nebo léky na psychiku, jenže tím se nevyléčíme jenom problém dočasně utlumíme a často si tím zdraví poškodíme. 

Ano, proměníme peklo na ráj, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě nikde lidi tak zde není ani nikde peklo, je to celé o příčině a následku, je zde mnoho těch, co nevěří na to, že peklo je zde díky našemu genetickému tělu, jakmile těžce onemocní a začnou se bát smrti tak jim konečně dojde, že peklo je zde díky našemu tělu. 

%d bloggers like this: