Domů » Ano, pravda zvítězí

Ano, pravda zvítězí

Založil jsem novou vesmírnou stranu s názvem: Ano, pravda zvítězí. Od té doby, co se pitomci naučili lhaní je zde konzumní očistec, nestačí pitomcům říci, že lhaní je chybou, na to pitomci neslyší. Naštěstí moderní věda a technika přináší revoluční řešení v tom, že se všem pitomcům ve vesmíru dají do hlavy GVKB čipy, které pitomé mozky odříznou od reality, a tak pravda zvítězí a pitomci už nebudou lhát a krást.

Nebude to o tom, jestli pitomci chtějí nebo nechtějí GVKB čip do hlavy, bude to o tom, že ten, kdo nebude mít GVKB čip v hlavě, ten automaticky skončí nahý a hladový v GVKB rezervaci kde se oddělí muži od žen, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, padni, komu padni.

Zájem vesmírného celku je nad zájmem jedince, pitomci dělají chyby, a to musí trvale ve vesmíru skončit, dobrotu si bude muset každý zasloužit, svojí profesionální prací. Nová doba si logicky žádá i nové konzumní otroky s GVKB čipem v hlavě, nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na tom, že zde budou ve vesmírné civilizaci pitomci, co nemají GVKB čipy v hlavě, jak si to dneska ve vesmíru uděláme, takové to zítra i budeme mít.

Leave a Reply