Domů » Ano, práce za peníze pro lidi už nikde nebude

Ano, práce za peníze pro lidi už nikde nebude

Civilizace je o tom že se staráme o cizí, tam kde se nikdo nestará o cizí, tam není ani civilizace a v nouzi ti nikdo nepomůže. Veškerá práce za mzdu je práce pro cizí lidi, pokud pracujeme sami pro sebe tak za tu práci nic nedostaneme, proto je zde veliká snaha o to abychom nemohli pracovat pro sebe a museli pracovat pro cizí.

Na práci pro cizí za peníze je postavena ekonomika, peníze lze snadno kontrolovat a tím je i snadné parazitování mocných na bezmocných. Sledujme globálně to, jak peníze proudí a najdeme tak to, že peníze proudí od chudých lidí k bohatým lidem! Je naivní věřit tomu že v budoucnosti bude lidem lépe, dokud zde budou; daně, clo, poplatky, pokuty atd. tak lidem nebude lépe.

Za posledních sto let se vše začalo rychle měnit a lidi se už nestačí všem těmto změnám přizpůsobovat. Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za peníze pro lidi už nikde nebude. Snažíme se zachránit životy lidí před pandemií a mnohým jiným, ale co se stane, když nám budou vládnout roboti, skončíme všichni v krematoriu, nejsou lidi nejsou problémy s lidmi.

Leave a Reply