Domů » Ano, podnikání v době pandemie nefunguje

Ano, podnikání v době pandemie nefunguje

Představme si, že nás navštíví vyspělá mimozemská kulturní civilizace a my se jí optáme proč zde nefunguje ekonomika a politika? Vysvětlení bude pro nás něčím, co vlastně dlouho už víme ale my to neřešíme. Ekonomika a politika nefunguje, protože je zde všude mnoho amatérismu s málo profesionality, pandemie nám v nahotě začala odhalovat veliký nedostatek profesionality u lidí co zde mají vysoké funkce.

Ostatně nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody zde je všude profesionalita, a proto příroda nemá problém s ekonomikou a čistotou. Ryba smrdí od amatérské hlavy, jaký to má smysl chodit k politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí amatéři, co se chtějí dostat na místa určené pro profesionály. To že má někdo vysokoškolský titul neznamená to, že je on profesionál v tom, co dělá.

Proč má každý stát na světě jiné zákony a jinou morálku, objektivní pravda je přeci jenom jedna! Náboženství chce změnit lidi, politika chce změnit společnost, oba systémy evolučně selhali, jedinou možností je nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou chyby.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací, zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali. Člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a finální verzí bude robot, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak už brzo dostanou autonomní inteligentní profesionální roboty na akumulátory.

Leave a Reply