Je zcela jedno kdo bude zvolen za našeho prezidenta v roce 2023, protože prezident už nemá žádnou moc, a i kdyby měl velikou moc, tak stejně může provést jenom dočasné povrchní bezvýznamné změny u ekonomiky a zákonů. Skutečnou moc zde má jenom evoluční proces, který stvořil vesmír a život a má zde vše pod kontrolou na věčné časy!

Zakopaný pes je v povrchnosti, nejsme schopní a ochotní cokoli řešit do hloubky a tím se dostáváme do začarovaného kruhu povrchnosti a vše nakonec evolučně jistě skončí tím, že se lidi nahradí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě už lidi tak logicky nejsou s lidmi žádné problémy. Sekty, náboženství, politika, filosofie, věda atd. to jsou obrazně jenom šablony u systému WordPress.

Šablona změní rychle vzhled stránky, ale obsah se nezmění, je to jako když se z pracovního oblečení převléknete do společenského oblečení. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co budou pracovat jako roboti, a tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida. 

%d bloggers like this: