Jak si to uděláme takové to i máme, vše jsou příčiny a jejich následky, lidi dělají chyby nikdo z lidí není všemocný ani dokonalý, každý je jenom loutkou, kterou nejvíce ovládá společnost a situace. Ti, co jsou v centru společnosti rozhodují o nás bez nás a je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. vše co končí na ismus to je jenom pohádka pro pitomce, v realitě platí reálná pravidla, která platí i ve vesmíru a přírodě. Jaká je politika taková je i ekonomika!

Poslední tisíciletí v Praze mě to celé připomíná Jobovi zvěsti, jedna pohroma za druhou pohromou, přitom nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti! Pokud bych měl sepsat všechny lidské problémy za tisíc let co se událi v Praze a okolí bylo by to mnoho knih lidi dělají chyby a komu není rady tomu není pomoci.

Když čtu diplomové práce tak mi dochází to, že vysoké školy to jsou továrny na pitomce s titulem, je to celé o tom že jsme originály nahradili za levné kopie. Nebude to už trvat dlouho a nahradíme politiky a prezidenty za autonomní roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální genocida, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil klasik.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: