Domů » Ano, peníze jsou v hajzlu

Ano, peníze jsou v hajzlu

Bavte se, o čem chcete, a nakonec se stejně budete bavit o penězích co jsou v hajzlu, nejvíce myslíme na to, po čem toužíme a v konzumní společnosti nejvíce toužíme po bohatství jenže nadbytek je zde díky nedostatku. Jak dochází k tomu, že jsou peníze v hajzlu, a tak máme problémy které neumíme vyřešit.

Peníze mají pro čerty v očistci velikou hodnotu, a tak je potřeba peníze ochránit, aby nebyli v hajzlu, je to jako se zahrádkou, kde je plevel a jsou zde i paraziti, je to o tom že dobrota zde musí být jenom k tomu co si dobrotu zaslouží, dobrý hospodář nekrmí parazity a nezalévá plevel, jak si to hospodář udělá takové to i má.

Jamile je zde výjimečný stav díky válce nebo pandemii tak následkem je to že jsou peníze v hajzlu, pochopitelně nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti! Z cizího krev neteče, o tom je problém s penězi, co jsou v hajzlu, peníze elitě nesmrdí a za vším jsou peníze. Budeme muset restartovat naši konzumní společnost tak, aby už nedocházelo k tomu, že naše těžce vydělané peníze jsou v hajzlu díky nějakým hajzlům, co zde rozhodují chybně o nás bez nás.

Leave a Reply