Domů » Ano, peklo je dole a ráj je nahoře

Ano, peklo je dole a ráj je nahoře

Egoismus je největší jistota v tomto konzumním očistci, ten druhý je egoista, protože jsme pokrytci, všechny snahy o to abychom egoismus násilně eliminovali pomocí vymývání mozků reklamou na zázraky jsou marné, z hovna nikdo bič neuplete. Za vším byl a bude egoismus, dokud nenahradíme globálně egoisty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Pokud chce zde někdo uspět, tak musí být lepší než ti, co mu konkurují, jak být silný a chytrý o tom je egoistický kariérismus. Války a pandemie v nahotě odhalují náš egoismus, dobrota je v konzumním očistci žebrota, pokud čertům činíte dobře, tak se vám za to peklem odmění. Civilizace je založená na principu, moje hra a moje pravidla, to je základ pokryteckého egoismu, jsou věci, které nezměníme a musíme se s mířit s tím, že to tak zde je.

Veliká konzumace drog je jasným důkazem egoistické společnosti, snažíme se pomocí drog uniknout z konzumního očistce do iluzí, ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu závislosti na drogách, egoismus je továrna na problémy, co nám dělají ze života očistec. Ano, peklo je dole a ráj je nahoře, práce je zde poslední zoufalá možnost, jak vydělat peníze, ti, co jsou nahoře nemusí pracovat, a přesto jsou mocní a bohatí.      

Leave a Reply