Domů » Ano, očistec je zde evolučně dočasně

Ano, očistec je zde evolučně dočasně

Žijeme v očistci a pro každého je zde očistec evolučně dočasně, mnozí se snaží z očistce utéct pomocí; iluzí, ideálů, pohádek, drog atd. jenže dokud žijeme tak z očistce neutečeme. Evoluce nás už milion let testuje, a tak je zde každý jenom levným materiálem na evoluční pokusy. Pandemie to je evoluční testování ve velkém, kdy se zkracuje život u jedinců, co jsou evolučně vadní, aby se evoluce optimalizovala.

Každý náš problém se jistě časem díky evoluci vyřeší, bohužel časem vzniknu nové problémy, na které nebudeme mít řešení, veliké problémy vyžadují veliké množství času to je logické. Největším problémem je naše hříšnost, protože žijeme v očistci, kde je dobrota žebrota. Ten, kdo chce být zde úspěšný musí být lepším, než jsou jeho konkurenti a tím zde má i mnoho nepřátel co mu úspěch nepřejí.

V současnosti se společnost začala rychle měnit v mnohém a nikdo už neví co nás bude za několik let čekat, jisté je že díky automatizaci a optimalizaci začne dobré práce ubývat a tím bude narůstat deprese a sociální krize. Najednou zde bude robot prezident, co začne vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní egoistický druh. 

Leave a Reply