Domů » Ano, normalita je subjektivní iluzí

Ano, normalita je subjektivní iluzí

Vláda neustále vydává nějaká nařízení, co se smí a co se nesmí, každá organizace vydává svoje nařízení, co se smí a co se nesmí, každá rodina má svoje nařízení, co se smí a co se nesmí, každé fórum na internetu má svoje nařízení, co se tam smí a co se tam nesmí, taky zde jsou výjimečné situace, ve kterých platí zase jiná výjimečná pravidla, dále zde je imunita a výjimky, kdo se v tom má dneska vyznat?

Co je dneska ještě normální? Nebo je normalita jenom subjektivní iluzí? Vše je zde o tom, moje hra a moje pravidla, logicky následkem je psychický očistec, ve kterém si každý pitomec myslí že je dokonalý a že ten druhý je zmetek. Války a pandemie v nahotě odhalují realitu která je nám očistcem, protože všichni pitomci lžou a kradou.

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů.

Leave a Reply