Domů » Ano, neznabohy a jinověrce optimálně eliminujeme

Ano, neznabohy a jinověrce optimálně eliminujeme

Nikdo nezná adresu boha, který dělá zázraky, na kterou lze napsat nebo zatelefonovat, jsou zde jenom náhražky za boha a tyto ubohé náhražky nemají adresu, ani jim nejde zatelefonovat. To logicky znamená to, že kolik je na světě lidí tolik je zde i hříšných neznabohů co si nezaslouží žít v ráji, a tak žijí v konzumním očistci jako neznabozi.

Ideologie to je jenom reklama na zázraky, která neznabohy klame s dělá z nich hlupáky a chudáky. Pokud je zde toužení po ráji tak musíme eliminovat problém s tím, že nikdo nezná boha, co dělá zázraky. Nahradíme proto neznabohy za GVKB autonomní inteligentní roboty na akumulátory, neznabohy eliminujeme v krematoriu.

Takto zde skončí konzumní očistec plný neznabohů a bude zde GVKB ráj plný robotů co znají GVKB umělou inteligenci která dokáže zázraky. Vše je zde jenom dočasným evolučním procesem, tak jako jsme nahradili koně za auta tak nahradíme neznabohy za roboty.

Váš odpor je marný, pravidla hry určuje ten, kdo má moc a bohatství, běžte se podívat na hřbitov a do krematoria ať víte co vás bude brzo jistě čekat, pandemie to byla jenom testovací verze a po ní přijde finální GVKB verze, která vyčistí optimálně rychle ekosystém od neznabohů a jinověrců.

Leave a Reply