Domů » Ano, nemůžeš sloužit pravdě a lži současně

Ano, nemůžeš sloužit pravdě a lži současně

Jsi hříšník, protože máš hříšné myšlenky a následkem jsou hříšné skutky, nehraj si zde na to, co nejsi, přiznání pravdy je cesta k tomu, jak se zbavit svojí hříšnosti. Za největší hříšnost se bere pyšnost a lakomost, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by pyšný a lakomý člověk se stal svatým. Naučil ses bezcharakternímu kariéristickému pokrytectví, jsi vlk, co se převlékl za pastýře ovcí, jenže ono to nefunguje a ty máš z toho stres a deprese. Místo toho abys změnil sebe a stal se svatým, chceš násilně změnit cizí lidi, aby se stali svatými, následkem je; extremismus, rasismus, vandalismus, terorismus, dogmatismus, egoismus atd.

Žiješ v konzumním pekelném očistci, ve kterém je ti ten druhý peklem, protože on ti konkuruje, a tím se tvoje naděje na úspěch zde minimalizuje. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že jsi hříšník, který žije v pekle a logicky po smrti skončí zase v pekle, jak si to uděláš, takové to máš, co si navaříš to si i sníš. Nemůžeš sedět na dvou židlích, nemůžeš sloužit pravdě a lži současně, musíš si vybrat mezi pravdou a lží, není možná žádná střední cesta u této životní volby, je to mince, kde na jedné straně je pravda, a na druhé straně je lež.

Z díla se pozná to, jestli jsi svatý nebo jsi hříšník, jsi zde dočasným evolučním experimentem z prachu jsi vznikl a v prach se zase navrátíš, nemáš prachy, protože jsi pyšný a lakomý hříšník, vše, co dáváš to nazpět i dostáváš, pokud by tvoje dobré rady měly cenu zlata, tak bys je jistě i za zlato prodával, ale tvoje dobré rady nemají žádnou cenu, a tak je dáváš zadarmo druhým.

Chceš radit druhým a neumíš poradit ani sám sobě, bez druhých bys byl zde ubohým ztroskotancem, který by zde zemřel jistě hlady. Je to tak snadné být hříšníkem v pekle, jsi součástí pekla, peklo je založené na tom že čerti jsou hříšníci, co jsou pyšní a lakomí, dobrota je v pekle žebrota, pokud se chce čert mít dobře tak musí být zlý to nám ukazuje minulost plná zlých diktátorů a zlých dogmatiků.

Leave a Reply