Domů » Ano, nejsme tak bohatí, abychom mohli podporovat lháře a zloděje

Ano, nejsme tak bohatí, abychom mohli podporovat lháře a zloděje

Ve škole se učí o tom, že zde byl; feudalismus, kapitalismus, socialismus, hinduismus, buddhismus, islamismus, nacismus atd. jenže to vše jsou jenom strategie lidského egoismu, strategie je dlouhodobý pevný plán, jak být úspěšní v tom co konáme, a když stará strategie selže, tak se použije nová strategie. U nové strategie je většinou problém s nedomyšleností, protože nové strategie vznikají rychle, a není čas je praxí dlouhodobě prověřit.

Máme nějaké ideály a ty se snažíme pomocí strategie realizovat, při realizaci hrají klíčovou roli priority, priority určují ti, co jsou nahoře a mohou tak pracující lidi ovládat jako loutky, pomocí výhod a jistot které jim centrální systém poskytuje. Statistiky objektivně odhalují to jak se lidi ekonomicky a sociálně mají v nějakém národě, nezaměstnanost a bída se silně podílí na tom, že lidi se nemohou dožívat vysokého věku.

Výstavba moderních silnic a moderních železnic ukazuje vyspělost národa, obchod a podnikání je silně závislé na dopravě, zde je veliký problém s tím, kdo veliké investice do silnic a železnic zaplatí, jde zde o investice, kde je návratnost investic dlouhodobou nejistou záležitostí.

Věda je o tom že víme a nemyslíme, ekonomika je o tom že umíme investovat, technika je o tom že za nás pracují stroje atd. U nás je velikým problémem chybný výběr daní, je třeba zavést konečně daň z hlavy podle tabulek, ten, kdo nezaplatí tuto daň, ten skončí v pracovním táboře na jeden rok, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat nepřizpůsobivé příživníky a lakomé podnikatele, co vyvážejí zisk z naší práce do ciziny a neplatí zde tak daně.

Leave a Reply