Pokud nejsme s něčím spokojení tak to jistě má i nějakou příčinu, tou příčinou jsou naše ideály, kterých jsme nedosáhli, vše je o tom že realita není pro nás dokonalá a tím máme problémy. Každý se uzavřel do svojí subjektivní reality a následkem je konflikt který někdy přeroste ve válku.

Časem se všechny naše současné problémy jistě vyřeší, bohužel časem vzniknou nové problémy, na které nebudeme mít řešení, problémem zde jsou změny v nás a okolo nás. Nestačí naše problémy řešit povrchně pomocí politiky a vědy, budeme muset jít při řešení problémů do veliké hloubky, aby nám došlo že naším největším nepřítelem je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, statisticky u nás 12 % obyvatelstva živí svojí prací 88 % obyvatelstva!

Většina našeho obyvatelstva chodí do zaměstnání nebo jinak pracuje, ale tato práce většinou nepřináší společnosti žádný reálný ekonomický užitek. Práce, která přináší společnosti objektivní užitek je zde pro tyto lidi většinou trestem! Dalším problémem je optimalizace a automatizace která všude likviduje možnost mít zde zaměstnání, nebude to trvat evolučně dlouho a roboti budou v továrně vyrábět roboty, a tak zde práce za mzdu pro nikoho už nikde nebude.

Řešením není zdanit roboty a umělou inteligenci, nebo zavést všude přídělový systém na zboží a služby, řešením je začít snižovat globálně přelidnění a degeneraci pomocí každoročních průkazů hodnoty člověka, nehodnotní jedinci se eliminují jako evoluční odpad, čím méně bude na světě lidí tím lépe se budeme mít. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: