Domů » Ano, nejsme dobří hospodáři

Ano, nejsme dobří hospodáři

Kdo může za vysoké ceny a malé platy? Nadbytek vzniká díky nedostatku, aby zde mohli existovat milionáři tak zde musí existovat ekonomičtí otroci, z cizího krev neteče o tom zde jsou malé platy a vysoké ceny. Pokud se něco dělá ve velkém tak z toho je i veliký zisk, proto vznikly nadnárodní obchodní organizace, které mají veliké zisky díky tomu, že něco dělají globálně ve velkém.

Současnost je v ekonomice o svaté trojici; levné, kvalitní, moderní. Nejde si nevšimnout toho, že někde je bída a jinde je bohatství a následkem je snaha se přestěhovat tam kde je bohatství, následkem je multikulturní společnost, ve které je mnoho problémů, na které není řešení. V současnosti se všude zavádí automatizace a optimalizace, následkem je nezaměstnanost a bída.

Dalším velikým problémem je degenerace a přelidnění, následkem jsou války a pandemie. Každý problém je zde díky chybám, lidi dělají chyby a často i svoje chyby opakují a tím se dostávají do stresu a deprese. Největší chybou je dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity, protože nejsme dobří hospodáři. 

Leave a Reply