Domů » Ano, nehodlám krmit parazity

Ano, nehodlám krmit parazity

Vše, co máš hodnotného, to rozdej chudým a potom mě následuj, toužení po hodnotách dělá z lidí šílence, blahoslavený je ten, kdo nic nemá, směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic neukradne. Vědci pomocí statistiky dospěli k tomu, že kořenem všech lidských problémů je lakomost, ostatně každé náboženství zařadilo lakomost jako veliký hřích, takže nic nového pod sluncem vědci neobjevili.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, malé mzdy a veliké ceny jsou následkem toho, že nám vládnou lakomci, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Samotná lakomost ale není problém, pokud je lakomost pod optimální kontrolou, každý lakomec má pro vás mnoho zlatých rad, a chtěl by vám naprogramovat váš život, pomocí svých rad, kdyby jeho rady měli cenu zlata, jistě by je on prodával jenom za zlato!

Dobrá rada je nad zlato, jenže co je dobrá rada, o tom to je, všechny lidské rady jsou relativní, protože vše je v pohybu a vše je originálem, teorie v praxi většinou nefunguje! Máme inteligenci proto, abychom nechybovali, pokud by na vše stačili jenom vědomosti tak bychom inteligenci už nepotřebovali. Kup si populární knihu a zajisté se budeš mít lépe, a nebudeš mít už problémy, kdo prodává, chválí a kdo kupuje, ten pochybuje, o tom obchod a podnikání zde je.

Občas narážím na stránky, kde chtějí, abych vypnul blokování ubohé reklamy, nebo abych si zaplatil předplatné pro možnost navštívení; stránky, blogu, sociální sítě, portálu, katalogu atd. pokud do něčeho investuji peníze nebo čas, tak očekávám logicky návratnost investic, nehodlám krmit parazity a zalévat plevel! Statisticky je většina lidí na světě šílených, a proto je zde všude blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret, pandemie v nahotě odhalila lidské šílenství, kdy ten, kdo nemá v dopravě nebo obchodě roušku je okamžitě upozorněn na to, aby si roušku nasadil!

Leave a Reply