Domů » Ano, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole

Ano, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole

Je snadné poukazovat na chyby světa, ve kterém žijeme, tento lidský svět nebyl nikdy nikde dokonalý, když není člověk dokonalý, jak by potom mohla být dokonalá kultura a civilizace ve které on žije? Vše je zde jenom dočasný evoluční experiment, jako fotograf bych vnímal tento svět jako fotografování amatéra a fotografování profesionála, amatér je v pozici začátečníka, který mnoho chybuje, a většinou má i amatérské levné vybavení, které není kvalitní. Lidi by chtěli od profesionálů profesionální práci, ale chtějí profesionály zaplatit jako amatéry, to je podle mě příčina většiny chyb tohoto světa.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je ekonomika a politika, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. je zde dogmatismus, dogmata s námi všemi manipulují jako s loutkami, základním dogmatem je rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Sluha nechce rovnost mezi sluhy, sluha chce být pánem, kterému slouží mnoho sluhů, o tom je naše podvědomí, které je egoistické. Bezcharakterní kariérismus je logickým následkem konzumního světa, ve kterém je prioritou být nahoře, a mít tak k dispozici mnoho sluhů.

Vše je zde hra a ten kdo vyhraje, získává výhody a jistoty, z lidí se stali hazardní hráči, pro které je úspěch existenční prioritou. Ano; krize, konflikty, dogmatismus, vandalismus, terorismus, extremismus, rasismus, nacionalismus, fanatismus, stávky, revoluce, války, stres, deprese, drogy, prostituce, korupce, dluhy atd. to vše je následek hry o úspěch. Podívejme se, jaké hry lidi nejvíce na počítačích hrají, jsou to hry, ve kterých je možný úspěch, tím že násilně eliminujeme konkurenty. Z lidí se stávají dostihoví koně, a zaměstnání to jsou dostihy přes překážky, láska a pravda je zde už jenom za peníze, dobrota je přeci žebrota.

Leave a Reply