Domů » Ano, myslíme, protože veliké hovno víme

Ano, myslíme, protože veliké hovno víme

Internet je o tom, že uživatelé internetu myslí, protože veliké hovno vědí, vše je na internetu jenom o pokrytectví kdy z dálky vše vypadá dobře a z blízka spatříme že je to na veliké hovno. Každý by chtěl hrát v nějaké specializaci hlavní roli, a přitom o té specializaci ví veliké hovno! Od narození je každý zaplaven informacemi a programy které jsou mu v životě na veliké hovno, ti, co jsou díky protekci nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole.

Pokud je vše na veliké hovno, tak je nejlepší se na vše vysrat, neřešte to, že je váš život na veliké hovno, protože zde jste na veliké hovno, pochopte konečně to, že lidí je všude jako sraček, a proto zde vše stojí za veliké hovno, logickým následkem je; revoluce, válka, pandemie, reklama, ekonomická krize atd. Pochopte konečně to, že každý člověk to je oblečená opice a z opice nikdo neudělá robota na baterky.

Jakmile bude konečně robot prezident vyznamenávat roboty tak zde už nebudou s lidmi problémy, protože lidi se z civilizace odsunou do rezervací, civilizace je o náhražkách, a tak logicky dojde evolučně už brzo k nahrazení lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Pandemie v nahotě ukázala to, že je zde vše na veliké hovno a že je zde vše dočasně, měníme u všeho povrch, ale pod povrchem je pořád vše na veliké hovno.

Leave a Reply