46

Nejde si nevšimnout toho, že je zde mnoho rozdílů u; zvířat, rostlin, lidí, rodin, organizací, států, kultur, civilizací, vědy, techniky, ekonomiky, politiky, zákonů, předpisů, pravidel, norem atd. to co je někde správné to je jinde chybné, stejně tak co bylo správné to je dneska chybné atd.

Realita je složitá, a navíc se mění, jednoduché to mají systémy, co nemají inteligenci, a tak se nemusí ničemu přizpůsobovat, vše, co zde naše smysly vnímají to jsou příběhy, čas a prostor to je obrazně nekonečný oceán ve kterém každá kapička má svůj dočasný příběh.

Knihy a filmy to jsou vymyšlené příběhy, které vytváříme abychom si mohli odpočinout od příběhů které nás unavují tím, že se neustále opakují. Náš svět se točí okolo náhražek, nahradili jsme pravdu za propagandu, lásku za peníze, moudrost za teorie, štěstí za drogy atd.

Neustále všichni hledají marně odpovědi na svoje otázky a neuvědomují si, že správnou odpovědí je vždy lidová moudrost, která lidem nastavuje zrcadlo. Lidi by chtěli na vše jednoduché řešení, aby spolkli tabletku a byli rychle; zdraví, krásní, inteligentní, mocní, bohatí, svatí, populární atd.

Tak to nefunguje, protože víra nedokáže zázraky, pochopte že vše zde má svůj osud, který nejde změnit, pokud se někdo narodí jako ovce tak se z něj nemůže stát pastýř, mnoho ovcí si zde hraje na pastýře a následkem je krize, protože z díla se pozná tvůrce.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: