Přeskočit na obsah

Ano, Miloš Zeman se ve starobním důchodu bude mít dobře

Všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější, spravedlnost je zde jenom ve smrti, proč zde mnoho lidí má výhody a jistoty, které si nezaslouží? Vše je zde o chybách v programu, v přírodě je to jednoduché zde nejsou chyby v programu, jak si to zde každý udělá takové to i má, kdo je v přírodě líný a hloupý ten nežije dlouho protože je zde veliká konkurence.

Vše je zde o tom moje hra a moje pravidla, neustále zde staré hry zanikají a nové hry zde vznikají, nadbytek vytváří nedostatek, rovnost je zde jenom ve smrti, bylo zde mnoho snah o to abychom si byli rovní, ale ono to nefungovalo, protože pitomé lidské ovčí stádo potřebuje pastýře a pastýřské psy, bylo a bude!

Jenže přichází umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, práce za mzdu pro lidi nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida, nejsou na světě lidi tak logicky nejsou s lidmi na světě už žádné problémy, vše je zde dočasně a vše se recykluje, o tom je evoluční proces, který stvořil vesmír a život, boha stvořil strach ze smrti.

%d bloggers like this: