Domů » Ano, máte deprese z toho, že neutrácíte peníze za to, co vám udělá radost

Ano, máte deprese z toho, že neutrácíte peníze za to, co vám udělá radost

Jak pomoci lidem v depresi? Lidi jsou v depresi, protože neumějí utrácet peníze, tak aby si udělali radost, je třeba si koupit; veliký moderní dům, veliké drahé auto, moderní značkové drahé věci, cestovat do ciziny na drahé hotely, život je krátký a je škoda hromadit miliony dolarů, jako lakomec na kontě, užijte si, dokud nejste staří. Často slyším, že prý lidi jsou chudí, a tak nemohou utrácet peníze, to je výmluva, podívejte se na televizi, ekonomika roste, dobré práce je všude nadbytek, kdo chce, ten se snadno a rychle stane milionářem.

Podívejme se na lidi, co umí utrácet peníze, jak nemají deprese, utrácení peněz je radost, žádné prášky vám nepomohou, máte deprese z toho, že neutrácíte peníze za to, co vám udělá radost. Nehrajte si ba to, že jste bohatí, myslete a žijte jako bohatí lidé, problém je v tom že myslíte jako chudí lidé a snažíte se jenom na všem šetřit a z toho škudlení peněz potom máte jenom deprese. Proč zkrachoval všude socialismus?

Socialismus nutil lidi k tomu, aby se z nich stali lakomci a nekupovali si domy a auta, to logicky nemohlo dlouho fungovat, protože pokud se z lidí stanou lakomci, co si neumí užívat života, tak to musí skončit velikou konzumací slivovice a cigaret. Podívejme se na to, že zde nemáme kapitalistické továrny, co umí vyrábět s velikým ziskem, který zajistí dělníkům veliké platy, naopak zde máme jenom socialistické továrny, co vyrábí s malým ziskem a tak dělníci mají malé platy. Kapitalismus je o tom, že hodně vyděláš a hodně i utratíš. Ano, za tvojí depresi může prezident, ryba smrdí od hlavy.

Leave a Reply