Čas a prostor ve kterém vše existuje to je továrna na evoluční experimenty, lidem se dlouho dařilo dobře a následkem byla degenerace a přelidnění, následkem je to že skončilo období kdy se lidem dařilo dobře a přichází dlouhé období ve kterém se bude lidem dařit zle.

Jednoduchým ukazatelem toho, jak se lidem daří je spotřeba léků na deprese a spotřeba piva a cigaret, těm, co nemají možnost si koupit pivo a cigarety, už zbývá se jenom modlit a čekat na zázrak.

Veliké krize nejsou nic nového pod sluncem, vždy zde jde o příčiny a následky, komu není rady tomu není pomoci, vnímám krize jako by to byla nemoc a jde o to nalézt na nemoc lék, současnou nemoc bych pojmenoval jako populistické pokrytectví, svět začali řídit populističtí pokrytci podle hesla po mě potopa! 

Když něco nešlo po dobrém tak se to řešilo po zlém a tím se vytvářel začarovaný kruh dogmatických totalit. Hrůzy, které přinesla druhá světová válka se zase budou opakovat ve třetí světové válce, mír je tak jenom obdobím přípravy na novou válku!

Válka povede k tomu, že se investuje do umělé inteligence a do autonomních robotů, protože válku vyhraje ten, kdo bude mít k dispozici umělou inteligenci a autonomní roboty, moderní válka je válkou v rovině vědy a techniky!

Evoluce potřebuje konflikty, protože jenom díky velikým konfliktům je možné realizovat veliké změny, které restartují veliké konzumní systémy, a tak dojde k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: