Domů » Ano, lidi se chovají jako zlá hovada

Ano, lidi se chovají jako zlá hovada

Politici dělají veliké chyby, a následkem je zde blbá nálada u pracujícího lidu, jádrem problému je práce za mzdu, ten, kdo pracuje za mzdu je sluhou toho, kdo mu mzdu dává, koho chléb jíme tomu i sloužíme. Nepotřebujeme zde elitu, která pyšně rozhoduje o nás bez nás, potřebujeme zde svět bez extrémů, nadbytek a nedostatek to je extrém, základem je přirozená norma, to, co přirozenou normu poruší, to musí být za to tvrdě okamžitě potrestané. V minulosti se všechny změny děli jenom na povrchu, a tak zde pořád byla centralizace, kde v centru byla egoistická elita.

Je třeba ukončit kariéristické závody o výhody a jistoty, potřebujeme digitální revoluci, a po GVKB revoluci zde globálně místo lidí budou jenom autonomní GVKB roboti na dobíjecí baterie, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy. Lidi jsou jenom špína v ekosystému a roboti tuto špínu uklidí, špínou je to, s čím jsou problémy. Peklo to jsou ti druzí, příčinou je zde to, že se z lidí stal invazní druh, který parazituje na ekosystému, člověk je rakovinou tohoto ekosystému, a proto bude ekosystém zbaven této lidské rakoviny.

Nestvořil nás božský otec, co je na nebesích, stvořili nás evolučně mimozemské viry, s vysokou mírou egoismu. Egoismus to jsou vědomosti, díky kterým máme zde výhody a jistoty, Adolf Hitler, jasně ukázal, jaké následky má egoista, ve vysoké funkci, poučili jsme se z politického krizového vývoje, a tak eliminujeme egoistické lidi, aby zde místo nich mohli být GVKB roboti, co nejsou egoističtí, a tak neničí ekosystém. Vadí někomu to, že zabíjíte komáry a mouchy, protože se chovají jako zlá hovada, nikomu to nevadí, a lidi se taky dneska chovají jako zlá hovada, vše, co dáváme to i nazpět dostáváme.

Leave a Reply