Domů » Ano, konzumní očistec je zde jenom pro hříšné čerty

Ano, konzumní očistec je zde jenom pro hříšné čerty

Kolik je na světě pyšných pitomců, tolik je na světě i hříšných čertů co žijí od narození do smrti v psychickém očistci, nikdo z pyšných pitomců není svatým andělem, protože v konzumním očistci nejsou svatí andělé! Jak vlastně došlo k tomu, že se z opice stal díky evoluci hříšný čert? Příčinou zde byla schopnost používat řeč a později přišla evolučně i gramotnost. Máme rádi psy, protože psi neumí mluvit a nejsou gramotní, proč je mluvení a gramotnost pro nás psychickým problémem se kterým si neumíme poradit?

Mluvení a gramotnost je pro nás tvrdou drogou, odřízněme narozené dítě od možnosti mluvení a gramotnosti, následkem bude to že se z dítěte stane v dospělosti pitomý dobytek s nulovou hodnotou pro konzumní společnost. Opakem je logicky moudrý čert, který pomáhá optimálně v očistci čertům v tom, aby pochopili snadno a rychle sebe a pokryteckou společnost.

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie umožňuje to, že po příčině zde následek je, a tak evoluce chybné za správné nahrazuje. Vše, co je zde dnes hodnotné, to zde evolučně dočasně je, z malého veliké vzniká a po čase se to zase na malé rozpadá, proč se vše neustále opakuje, nad tím bychom se měli konečně zamyslet.

Vše se opakuje, protože se vše točí v nekonečném evolučním kruhu, povrch se mění podle situace nebo podle organizace, ale pod povrchem vše pořád stejné je, pod povrchem všeho v nás a okolo nás jsou informace vzniklé z dat, z informací vznikají programy a inteligence.

S narůstající složitostí v konzumním očistci narůstají i amatérské chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby často nechyboval, chyby nám způsobují veliké problémy a tím se z nás stávají hříšní čerti, co žijí v konzumním očistci a jsou psychicky závislí na; výhodách, protekci, reklamě, korupci, štěstí, úspěchu, penězích, drogách atd.

Leave a Reply