Domů » Ano, každý čert má svoje soukromé peklo

Ano, každý čert má svoje soukromé peklo

Nikdo nebyl připraven na to, že přijde pandemie, která nám ze života udělá pekelný očistec, najednou jsme se zhroutili ekonomicky a psychicky, kde je příčina selhání mocné elity, co nám pyšně centrálně vládne?

Elita je složená z amatérů, a proto nezvládla krizovou situaci, potřebujeme, aby nám všude vládl jenom profesionální systém, čerti v pekle dělají amatérské chyby, a tak nahradíme hříšné čerty za programy a stroje, nejsou zde čerti, tak zde není ani pekelný očistec.

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie způsobuje že po příčině zde následek je, vše v nás a okolo nás je ovládáno pomocí přirozených pravidel, která se nezměnila ani za milion let, a nezmění se ani za milion let, vše, co se neustále mění to je jenom dočasným evolučním experimentem.

Pandemie pro nás peklem je, protože nám mnoho cizí je, vše, co je nám cizí to nám i problémy způsobuje, žijeme v pekelném očistci jako čerti, protože jsme si cizí a z cizího krev neteče. Komu není rady tomu není pomoci, každý čert má svoje soukromé peklo, kde platí moje hra a moje pravidla.

Leave a Reply