Domů » Ano, každý často chybuje

Ano, každý často chybuje

Z díla poznáme tvůrce a čas má dost času na to, aby nahradil chybné za správné, to, co je mrtvé nechybuje ale stává se z toho teorie, která v praxi nefunguje. Pokrytci se snaží svoje chyby ukrýt před druhými jenže to dlouho nefunguje, je snadné poukazovat na chyby co dělají cizí lidi a je těžké poukázat na svoje chyby a snažit se o to abychom chybovali co nejméně je to možné.

Většinou se problém chyb řeší jenom povrchně, a to logicky nefunguje optimálně, je třeba začít chyby řešit konečně do hloubky, vše je o vyrobení a nastavení, pokud je něco špatně vyrobeno a špatně nastaveno tak to chybuje.

Společnost je taková, z jakých se skládá lidí, pokud se společnost skládá z chybných lidí, tak je taková společnost logicky chybná. Je třeba konečně globálně zavést u lidí každoroční kontrolu u; zdraví, inteligence, vědomostí, morálky atd.

Nekvalitní genetický materiál se optimálně recykluje, nejsme tak bohatí abychom zde mohli podporovat lháře a zloděje, dobrotu si bude zde muset každý zasloužit profesionální prací. Zajisti u všech lidí vysokou kvalitu a brzo se dostaví úspěch u politiky a ekonomiky, pevnost řetězu určuje nejslabší článek a tím nejslabším článkem je nekvalitní člověk. 

Leave a Reply