Domů » Ano, každého bude zajímat jenom, jaké dílo jsi dokázal vytvořit

Ano, každého bude zajímat jenom, jaké dílo jsi dokázal vytvořit

Proč se nikomu nechce do sepsání moderní bible, lidi potřebují moderní víru v zázraky, co bylo, to bylo, to jsou lidi dneska už tak vygumovaní psychicky, že nedokážou sepsat od základů moderní náboženství, ve kterém už nebudou dogmata a dezinformace. Je to tak žijeme v době pastýřů dobytka, pastýři to je 1 % lidí na světě a 99 % lidí to je dobytek, který myslí a žije jako dobytek!

Z díla se pozná tvůrce, veškeré umění se dneska vytváří pro dobytek, společnost se rozdělila na pastýře a dobytek, dobytek nemůže pochopit moderní víru v zázraky, protože on myslí jako dobytek, v tom je jádro problému, psát moderní bibli pro 1% lidi na světě se nikomu nechce, protože to je velmi málo čtenářů, co hovoří navíc mnoha jazyky. Je to jako s učením na vysoké škole, výklad specialisty zde pochopí jenom menšina a většina studentů je jenom dobytek, který spoléhá na to, že se mu podaří pomocí podvodů nějak udělat vysokou školu.

Navíc díky digitalizaci se vše velmi rychle mění, nejvíce změny pozorujeme u velikých bohatých měst, přichází doba dopravy, která je pod zemí a výstavba velmi vysokých budov. Mnoho jsem hledal priority současnosti a dospěl jsem k; rychlost, ekonomika, optimalizace. Podívejme se třeba na úspěšné projekty na internetu, za těmito projekty je; rychlost, ekonomika, optimalizace.

Kdo nepochopil tyto tři priority, ten na internetu zkrachoval! Z díla je spatřen tvůrce, přichází doba, ve které nikoho nebude zajímat, kdo jsi a co umíš, ale každého bude zajímat jenom, jaké dílo jsi dokázal vytvořit. Bůh je stvořitel, v možnosti něco z ničeho stvořit je naše božskost, každý může být bohem, pokud dokáže něco božského stvořit, a ten kdo to nedokáže, ten je zde jenom ubohým volem.

Leave a Reply