Přeskočit na obsah

Ano, každá velká krize má za následek velké změny

Krize jsou jako bolavé zuby a dokud zuby zubař neopraví tak krize nezmizí, v minulosti lidi věřili na zázraky a očekávali že zázraky vyřeší jejich problémy a krize. Vezmi si prášek na nemoc a stane se zázrak a budeš zdravý, tak léčení nefunguje, prášky nemoc jenom uspí a jakmile přestanete prášky brát tak se nemoc zase probudí!

Neustále přicházejí zázrační spasitelé, co nabízejí lidem spasení, pokud je budou následovat, sliby se slibují a blázni se radují, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že jsme praxi nahradili za teorie, které v praxi nefungují, připomíná mi to psaní zbytečné diplomové práce, která je vždy jenom teorie, co v praxi nefunguje. Jeden pitomec vymyslí novou pitomost a jiný pitomec to uvede do praxe a neštěstí je hotové! 

Neustále se opakují stejné chyby, komu není rady tomu není pomoci, vše evolučně směřuje k tomu, že se lidi nahradí za; stroje, programy, roboty, umělou inteligenci atd. nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy. To, co nejde už opravit to se musí za nové nahradit, člověk je neopravitelný evoluční zmetek, a tak jej nahradí autonomní inteligentní kovový robot na akumulátory, šanci na přežití mají jenom nazí divoši, co žijí v pralese.

%d bloggers like this: