O lásce lidi často hovoří od té doby, co láska existuje, pokud na ulici zastavíte náhodně nějakého cizího člověka a optáte se jej na to co je to láska tak zjistíte, že on nezná správnou odpověď. Láska je protikladem nenávisti, to je správná odpověď, realita to jsou jenom protiklady, mezi kterými je často napětí.

Proč něco milujeme a jiné nenávidíme? Příčina je v našem porovnávání, máme v sobě oblíbené informace a tyto informace porovnáváme s jinými informacemi, a tak vzniká láska a nenávist, obrazně je to jako chytání ryb do sítě, jde o to, jakou používáme síť.

Nechápete lháře a zloděje, protože oni mají v sobě jiné oblíbené informace, pomocí kterých určují, co budou milovat a co budou nenávidět. Jak vlastně došlo evolučně k tomu, že každý má v sobě jiné oblíbené informace, a tak zde jsou mezi námi konflikty.

Každý člověk to je originální evoluční experiment, a proto je jiný tělesně a psychicky, všechny snahy o to abychom se od sebe neodlišovali jsou naivní a marné! Všechny naše vztahy jsou jenom obchod, jakmile obchod nefunguje tak vztah skončí, dobrota je žebrota.

%d bloggers like this: