Domů » Ano, jsme všichni pitomý bezdomovci

Ano, jsme všichni pitomý bezdomovci

To, co považujeme za domov, to je ubohá náhražka domova, domovem nám není místo, kde spíme s lidmi, co jsou nám blízcí, pravým domovem je místo kde se nemusíme stydět za nahotu a naše neslušná slova, jakmile se někde stydíme tak tam není náš domov a je to jenom náhražka domova. S příchodem studu jsme přišli o náš domov, a tak se z nás všech stali pitomí bezdomovci.

Jak vlastně dochází k tomu se se stydíme, když zvířata se nestydí za nahotu a za to co dělají. Snažíme se o to nebýt jako zvířata a být kulturními lidmi co mají větší hodnotu, než mají zvířata, je to celé o pokrytectví, kdy si hrajeme na lidi, a přitom jsme oblečené opice. Z dálky každý vypadá jako člověk a z blízka každý vypadá jako oblečená opice.

Války a krize v nahotě odhalují to, že jsme oblečené opice, co jsou pitomými bezdomovci. Je možné nějak vyřešit problém s tím že jsme všichni pitomí bezdomovci? Jediné možné řešení je nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, tím skončí problém se studem za nahotu, a tak zde už nebudou pitomí bezdomovci co lhali a kradli. Genetický člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot, vše je zde dočasně, trvale zde je jenom evoluce. 

Leave a Reply