Domů » Ano, jsi oblečená opice

Ano, jsi oblečená opice

Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým robotem s umělou inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stressem. Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí nejvíce ubohé opice, tedy na; výhody, jistoty, moc, popularitu, bohatství, sex, potravu, drogy, spánek atd.

Díky bohu, se smát ubohým opicím mohu, tak to je, že ten druhý, ubohá opice je. Depresivní stress způsobuje blbou náladu, každá chyba a problém způsobený chybou, má zde svoji příčinu, a je třeba logicky tuto příčinu, nalézt a eliminovat optimálně. Příčinou naší blbé nálady je to, že je náš systém, ve kterém žijeme chybný, protože jej stvořili chybní lidé, co mnoho chybují. Z díla je spatřen logicky tvůrce, a pokud ten kdo něco tvoří je chybný, tak stvoří logicky i chybné dílo.

Když si prohlížím lidi, co jsem nafilmoval nebo nafotil, zjišťuji že to jsou chybní ubožáci, a že je třeba s tím konečně začít něco rychle dělat. To že si nějaký chybný ubožák, udělá zde vysokou školu, a získá funkci ředitele nebo prezidenta, má za následek jenom to, že jeho chyby způsobují ostatním lidem, veliké škody a problémy, díky veliké moci, kterou zde má, tento chybný ubožák. Bylo zde mnoho nejrůznějších snah, vylepšit tělesně a duševně hmotné lidské ubožáky, nejrůznějšími způsoby a metodami, jenže se jenom upravil povrch u těla a duše, ale pod povrchem, zůstával zase chybný ubožák, který na co šáhne, to ukradne nebo to rozbije.

Je třeba si konečně objektivně přiznat to, že člověk je zastaralý neopravitelný genetický ubohý model, a že musí být nahrazen spolehlivým GVKB robotem s umělou inteligencí, jenom tak skončí blbá nálada, způsobená depresivním stresem. Člověk to je oblečená opice, která si zde hraje na svatého hospodáře této planety, jenže naše myšlení se nemůže změnit, protože se budeme pořád po sobě opičit a pořád budeme myslet na to samé, na co myslí nejvíce ubohé opice, tedy na; výhody, jistoty, moc, popularitu, bohatství, sex, potravu, drogy, spánek atd. Díky bohu, se smát ubohým opicím mohu, tak to je, že ten druhý, ubohá opice je.

Leave a Reply