Pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by nemohla evolučně vzniknout kulturní civilizace! Statistiky jako zrcadlo v nahotě odhalují že jsi lhář a zloděj, protože konzumní realita je postavená na lži a krádeži, dobrota je přeci žebrota!

Zavírat lháře a zloděje do vězení nebo do blázince je pitomost! Je třeba lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě lidi tak zde nejsou problémy se lží a krádeží!

Život je o konfliktech, pokud by zde nebyli možné konflikty, tak by život evolučně zanikl, dobrota je žebrota! Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu atd. mír je tam kde není možnost bojovat o to co má hodnotu!

Ovce bečí že málo pastvy je, vlk vyje že malého zisku dosahuje, svině se sviní o koryto bojuje, o tom to všude je že dobrota žebrota je! Cikáni se mediálně přejmenovali na nepřizpůsobivé příživníky, je to tak snadné změnit povrch, ale je nemožné změnit principy na kterých je zde vše postaveno, tím principem je to že život je konflikt, ve kterém vítězové určují poraženým pravidla hry!

Stávky a demonstrace jsou na hovno, protože jsi lhář a zloděj, vše, co je veliké to je složené z malého a pokud je veliká civilizace složená jenom ze lhářů a zlodějů tak logicky zde je dobrota žebrota, nadbytek je možný díky nedostatku, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý lhář a zloděj dočasně, komu není rady tomu není pomoci, bylo a bude!  

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: