Domů » Ano, je zde dogmatický populismus

Ano, je zde dogmatický populismus

Vše se točí v kruhu, pokud se něco netočí v kruhu tak to jistě má i nějakou příčinu, nejčastější příčinou jsou chyby,  nejčastější příčinou chyb je experimentování, pokud by zde nebylo experimentování tak by zde nebyla ani evoluce a tím by logicky nemohla vzniknou naše kulturní civilizace. Vše je tak hrou, ve které jsou ligy, v první lize jsou profesionálové, co mají moc a bohatství, v páté lize jsou pitomci, co jsou bezmocní a chudí, průměrný člověk je v třetí lize, je to podobné známkování ve škole.

Jak být v této životní hře o moc a bohatství úspěšným, nad tím dneska přemýšlí ti, co nejsou v první lize. Pokud nedokážete uspět ve veliké konkurenci tak je vaší jedinou možností protekce, co je to vlastně protekce, po které tolik každý touží? Protekce jsou výhody, které si nezasloužíme, jak je možné to že někdo zde získá výhody, které si nezaslouží? Parazit má výhody, které si nezaslouží, pokud je zde nadbytek parazitů tak následkem je konzumní očistec, ve kterém je dobrota žebrota.

Pokud se chceme mít líp tak budeme muset nahradit vysokoškoláky a středoškoláky za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, zrušíme tak střední a vysoké školy a každý bude globálně pracovat od 10 let do 70 let. Všechny střední a vysoké školy dělají ze studentů jenom pitomce, protože zde místo praxe je jenom teorie, která v praxi nefunguje.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi zde už nebudou mít výhody které si nezaslouží, ten, kdo bude zde nepřizpůsobivým příživníkem, bude muset počítat s tím že bude eliminován v krematoriu, skončí dogmatický populismus, který dával výhody těm, co si výhody nezaslouží. Tím zde globálně skončí konzumní očistec a bude zde nová digitální doba ve které se nelže a nekrade. 

Leave a Reply