Přeskočit na obsah

Ano, jak si to uděláme takové to i máme

Proč jsme cizinci ve vlastní zemi? Po mnoho století na naše teritorium pronikalo násilím mnoho cizinců, co nám vládli a náš odpor byl marný, stávala se z nás tak kolonie těch, co zde vládli, mnoho lidí proto od nás odešlo jinam, aby nemuseli žít v chudé a zaostalé kolonii kde naděje na lepší život byla utopie.

Přelidnění má logicky za následek války o teritoria, lidí na světě neustále přibývá a tím zde jsou pořád nějaké války, pokud zde není viditelná válka tak je zde skrytá ekonomická válka. Řešení vidím v globálním testování lidí na jejich hodnotu tělesnou a hodnotu psychickou, nehodnotné jedince budeme eliminovat v krematoriu nebo jinak.

Podívejme se do přírody zde je přirozený výběr, který eliminuje nehodnotné jedince a nikdo to nepovažuje za chybu. Otroků je na světě jako sraček, nejsou zde lidi jsou zde jenom otroci, které je možné nahnat do války kde se otroci ve velkém pomocí zbraní vraždí a nikdo to neřeší. Čím méně bude na světě lidí tím lépe se bude lidem žít.

Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, jak si to uděláme takové to i máme, na práci stroje a na řízení strojů programy o tom je evoluce která nemá smilování s tím co je zde chybné a zbytečné, každý dostane do hlavy napojení na centrální mozek lidstva, aby nemohl chybovat a mohl po celý život profesionálně pracovat pro novou digitální společnost ve které se nelže a nekrade.       

%d bloggers like this: