Domů » Ano, jak si to dneska uděláme takové to i zítra budeme mít

Ano, jak si to dneska uděláme takové to i zítra budeme mít

Dobytka je mnoho a plných koryt je málo, následkem jsou kariéristické závody a protekce, ti, co se nedostali k plným korytům závidí těm, co se k plným korytům dostali, a tak se mají dobře. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak ovládají tento konzumní svět, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole. Rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasným evolučním naprogramovaným procesem, evoluce neustále staré novým nahrazuje.

K čemu nám jsou pravidla a zákony, když se porušují a jsou zde výjimky, potřebujeme eliminovat chyby v nás a okolo nás, zdrojem všech našich problémů jsou chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby nechyboval, lidi dělají chyby a ten kdo je moudrý se poučuje z cizích chyb, pitomec se nepoučí ani z vlastních chyb, a tak je zde nejhorší srážka s blbcem. Z díla poznáme to, že ten druhý je blbec, pro blbce je těžké si přiznat to že je blbec, protože on je pokrytec.

Koho chléb jíme, tomu i sloužíme, o tom je konzumní ekonomika a politika, za vším byli a budou výhody a bohatství, z dálky čert vypadá jako anděl o tom je naše pokrytectví. Kapitalismus je třeba nahradit za digitalismus, každý pitomec dostane do hlavy GVKB čip, který odřízne mozek od reality a vše bude tak řídit globální umělá GVKB inteligence, z pitomců se tak stanou loutky na dálkové ovládání, a tak zde už nebudou pitomci lhát a krást. Takto zvítězí konečně dobro nad zlem, jak si to dneska uděláme takové to i zítra budeme mít. 

Leave a Reply