Domů » Ano, idiotů, co sedí za volantem, je na světě jako much

Ano, idiotů, co sedí za volantem, je na světě jako much

Největším zlodějem jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby, ovšem prý inteligentní roboti, budou umět chybovat stokrát rychleji, to bude potom ale zde teprve digitální blázinec. Dosud roboti nechybují, protože nejsou inteligentní, a dělají jenom to, co mají v programu, s příchodem umělé inteligence budou muset roboti řešit velmi složité situace, a tak začnou logicky chybovat, a ze svých chyb se i poučovat. Jsem jenom robot, nejsem naprogramovaný stroj, co dělá pořád to samé. Když jedu pomalu za autem, které řídí idiot, co má jistě vysokou školu, tak mám chuť toho idiota eliminovat, jenže tím stejně nic nevyřeším, idiotů, co sedí za volantem, je na světě jako much.

Tak jako sedí idioti za volantem, tak sedí idioti, co mají vysokou školu i v kancelářích, kde je jádro problému? Jádrem problému je to, že zde není zavedena EU certifikace na to, jestli jsi nebo nejsi idiot, idiot může dělat bez problémů prezidenta nebo ředitele, idioti jsou nalezlí bohužel všude, pokud by volby mohli eliminovat problém s idioty, tak by se politické volby zakázali. Nedávno jsem vyndal z moderního drahého mobilního telefonu SIM katu, a dal tu kartu do velikého telefonu se sluchátkem. Ten pocit zvednutí sluchátka mě už deset let velmi scházel, klasiku nic nenahradí.

Inspirovala mě moje maminka, která taky už dávno vyměnila mobil za telefon se sluchátkem, a moje pokusy jí vnutit zpět moderní mobil, byli marné. Je to něco, jako když Windows 8 přišel s tím, že zrušil starý typ ovládání počítače, logicky to nakonec dospělo k tomu, že Windows 10 se pokorně vrátil ke starému systému ovládání počítače. Zákazníci nejsou laboratorní pokusné myši, to si musí konečně vysokoškoláci už uvědomit, nebo se konzumní lid naštve na vysokoškoláky, a začne vyhazovat idioty z oken na beton!

Leave a Reply