Snaha proměnit opice v lidi je zde už milion let, a následkem je to že jsme oblečené opice, co mají propagandou a cenzurou dokonale vymytý mozek! Podívejme se kriticky na vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, populismus, humanismus, centralismus atd. máme teoretické ideály které se snažíme násilím realizovat, a tak ve jménu dobra je pácháno zlo!

Pořád si neuvědomujeme příčiny a jejich následky! Koupil jsem si notebook a po krátké době jsem nahradil Windows 11 za Linuxovou distribuci Kde neon, protože jsem nebyl spokojený s tím jak Windows 11 vypadá a jak funguje, s každou novou verzí Windows uživatelé naivně věří na to, že se stane evoluční zázrak a Windows bude stejně kvalitní jako Linuxová distribuce. 

Problémem Windows je strach přejít na nové systémy skončit tak se starými systémy v mnohém mi Windows připomíná staré stránky na internetu které by se měli z internetu konečně eliminovat, protože nemají moderní bezpečnostní zabezpečení (HTTPS), a tak je vyhledávač Google ignoruje! Mnoho organizací a podniků zakazuje používání Windows, protože není bezpečný a stabilní. 

Je to jako s mobilními telefony, odešel mi nedávno oblíbený telefon po třech letech, protože odešla baterie byl technický problém ji vyměnit. Tak jsem si koupil telefon kde lze bez problému baterii vyměnit a kde mám k dispozici tlačítka na ovládání. Telefon je přeci prioritně na telefonování není to počítač, na kterém se používá internet a hrají se na něm hry! 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: