Domů » Ano, evoluce to je nahrazování starého za nové

Ano, evoluce to je nahrazování starého za nové

Nejsou lidi na otrockou práci za málo peněz, tak zaměstnavatelé nakoupí inteligentní autonomní roboty na baterie, a je problém vyřešen, je jenom logické že robot by mohl dělat prezidenta, takový robot pracuje jako robot 24 hodin každý den v roce, a nepotřebuje odpočívat ani minutu.

Logicky pokud bude GVKB robot prezidentem, tak stát už nebude zaměstnávat žádné lidi, ale pro stát budou pracovat jenom GVKB roboti, a tím se ušetří veliké peníze na platy, a nebudou zde lidi, co dělají chyby.

Zaměstnavatelé si vezmou ze státu příklad, a nebudou už taky zaměstnávat lidi, ale zaměstnají jenom GVKB roboty, když lidi nebudou mít zaměstnání, tak nebudou mít logicky ani peníze na; jídlo, bydlení, dopravu, oblečení atd. Lidi opustí civilizaci, a vrátí se nazí do ekosystému, máš hlad, tak si něco ulov, a potom si to sněz, to bude naše budoucnost.

Mnozí namítnou, že se moc dívám na televizi, a že k něčemu takovému, přeci nemůže už brzo zde dojít, běžte se podívat do moderní továrny v; USA, Německu, Japonsku, Číně atd. na burze a v bankách se už používá umělá inteligence, a stejně tak i na internetu, se používá běžně umělá inteligence.

Člověk je jako elektronka, a robot je jako integrovaný obvod, člověk dosáhnul už vrcholu svých možností a schopností, a je logické jej nahradit za robota, evoluce to je nahrazování starého za nové, takový je život.

Představte si maraton na 42 km, na startu je člověk sportovec a autonomní robot na baterie, vrcholový sportovec doběhne do cíle za dvě hodiny, robot doběhne do cíle za hodinu. Takže je to jasné roboti vyhráli závod o výhody a jistoty, člověk prohrál, a tak bude z civilizace eliminován, v Praze na hradě bude robot prezident vyznamenávat roboty, a vítat na letišti cizí roboty prezidenty, co přiletěli na státní návštěvu.

Leave a Reply