Přeskočit na obsah

Ano, dogmatická totalita z tebe udělala ubohou loutku

Nevěřte na to, že je zde demokracie a spravedlnost, žijete v dogmatické totalitě, kde je vše pevně naprogramováno a jakýkoli odpor je marný a naivní, po mnoho tisíciletí elity programovali lidem jejich život, a tak se z lidí stali loutky které lze snadno ovládat pomocí; propagandy, cenzury, reklamy, drog, peněz, protekce atd. Když se narodíme je nám mnohé dopředu určeno, jde o; genetiku, výchovu, jazyk, kulturu, ekonomiku atd.

Koupíte si telefon nebo notebook a máte zde předinstalovaný operační systém, jdete k volbám, a i zde je předem určeno koho můžete volit, vše je pevně naprogramováno a jakýkoli odpor je naivní, takto se z lidí stávají jenom loutky, které jsou snadno systémem ovladatelné, a tak je možné lidi nahnat do války, nebo do špatného zaměstnání za špatnou mzdu.

Všude je tak propaganda a cenzura, ti, co vládnou rozhodují z centra egoisticky o nás bez nás, a tak mohou regulovat ceny a zákony, jak se jim to hodí, je naivní věřit tomu že je někde na světě zaslíbený ráj kam bychom mohli zbaběle utéci. Mnozí to řeší konzumací drogy, která jejich myšlení odpojí od reality a vedlejším účinkem drogy je poškození našeho zdraví, a tak se ve zdraví nedožijeme starobního důchodu, a to vyhovuje těm co zde vládnou.

Vše směřuje jistě k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za peníze pro lidi nikde nebude, lidí je na světě jako sraček, a tak se lidi evolučně spláchnou do hajzlu, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, to je logické řešení lidských problémů. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak se lidi nahradí za roboty, v současnosti lidi z venkova utíkají do měst a za krátkou dobu budou lidi z měst utíkat na venkov a v městech budou místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

%d bloggers like this: