Domů » Ano, dobrá rada je nad zlato

Ano, dobrá rada je nad zlato

Komu není rady tomu není pomoci, naše konzumní společnost je v situaci, kdy potřebuje nutně dobré rady jinak zde lidi evolučně skončí a místo lidí zde budou roboti a umělá inteligence. Už zde bylo dost reklamy, která nás klame mnoho tisíciletí od narození do smrti, lež a nenávist zde zvítězila díky reklamě nad pravdou a láskou.

Není třeba vymýšlet to co je v přírodě už dávno vymyšleno a ověřeno v praxi, dobrotu si zde musí každý zasloužit to je moje moudrá rada naší konzumní společnosti. Poskytujeme dobrotu mnohému, co si naši dobrotu nezaslouží, krmíme parazity a zaléváme plevel, stali se z nás špatní hospodáři díky reklamě, která nás neustále všude klame.

Realita, ve které existujeme to jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie umožňuje to, že po příčině zde následek je, a tak evoluce staré novým nahrazuje a vše se zde recykluje. Spěcháme, a tak používáme informace a programy které nejsou otestované v praxi, práce kvapná je špatná, dvakráte měř a jednou řež. Nejhorší je srážka s blbci to každý dobře zná, co se ale stane, pokud je blbec vaším nadřízeným, v takové situaci je jediným možným řešením výpověď.

Abychom pochopili blbce tak se na to podívejme z technického pohledu, pokud technika blbne tak příčinou je vždy nějaká technická nebo programová chyba, dokonalost je jenom tam kde je jednoduchost a stabilita, s příchodem složitosti a nestability přicházejí chyby.

Veliké války v nahotě odhalují lidskou blbost, protože blbci využívají výjimečného stavu k tomu, aby mohli dělat veliké blbosti. Kontrola kvality je základem pro fungující systémy v nás a okolo nás, pokud je někdo nekvalitním zmetkem tak je třeba i podle toho s ním jednat, vše je zde hra a za porušení pravidel je trest, to musí pochopit, jak ti, co jsou dole, tak i ti co jsou nahoře.

Leave a Reply